+421 903 903 948

O nás

Služby

Referencie

Kontakt

NAVRHNEME VAŠU VYSNÍVANÚ ZÁHRADU

Okrasná záhrada by mala byť jedinečným miestom na mieru šitým priamo jej majiteľovi. Prezraďte nám vaše sny, my sa postaráme, aby sa stali skutočnosťou a navrhneme pre vás tú najkrajšiu záhradu.

Architekt je poradca a realizátor vašej vízie

Skôr, ako oslovíte záhradného architekta, premyslite si, aký účel má budúca záhrada spĺňať. Architekt sformuje vaše predstavy, zapracuje požiadavky, zváži možnosti a ponúkne riešenie. Záhradu však budete využívať vy, preto vy najlepšie viete, čo potrebujete. Ideálna a vysnívaná záhrada je vždy výsledkom kompromisov a vzájomnej spolupráce.

PREČO INVESTOVAŤ DO PRÁCE PROFESIONÁLNEHO TÍMU

skúsenosti

Pozná kvalitu materiálu

Poskytne

poradenstvo

Zabezpečí

údržbu

PROJEKT BUDÚCEJ ZÁHRADY

Čo všetko obsahuje projekt od záhradného architekta?

DIZAJNOVÁ 3D VIZUALIZÁCIA

Zoznámte sa so záhradou ešte pred samotnou realizáciou

 

Pomocou 3D vizualizácie máte možnosť spoznať priestor vašej budúcej záhrady oveľa skôr. Reálne vidíte, kde bude oddychová zóna, kde kvetinový záhon či suchý múrik, aký tvar bude mať trávnik a pod.

 

 

Čo všetko vám ponúkame v 3D zobrazení?

 

Okrem 3D záhrad je to predovšetkým 3D vizualizácia interiérov
a exteriérov
 s drobnými stavbami ako sú bazény, altánky alebo terasy. Často spolupracujeme s architektmi a stavebnými firmami, ktorým pomáhame pri prezentácii ich projektov.

.............................................................................................................................................................................................................................................................

Zariaďujete byt, reštauráciu alebo kanceláriu?

 Rozhodujete sa nad farbami a materiálmi?

 

Nechajte to na nás, ušetríme vám starosti, čas a peniaze. Pri návrhoch a zariadení priestorov dávame dôraz na funkčnosť a súčasne estetiku použitých prvkov a materiálov.

Feng Shui nie je voodoo, ale prísna matematika

 

Intuitívne dodržiavanie základných princípov Feng Shui vie pomôcť k posilneniu zdravia, rodinného života a vzťahov či kariéry. Dokáže zlepšiť pracovné prostredie, pozitívne vplýva na zamestnancov a posilňuje úspech v podnikateľskej sfére.

Máte otázky? Sme tu pre vás:

info@flor-art.sk

+421 903 903 948

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

FINANCOVANIE PROJEKTU