Kontakt

+421 903 903 948

O nás

Služby

Referencie

PROMENÁDA V CENTRE MESTA

Hlavným zámerom  bolo  obnovenie  funkčnosti pôvodných aktivít v riešenom priestore, vyzdvihnutie pozitívne pôsobiacich prvkov a eliminovanie negatívnych prvkov. Zámerom bolo i odkrytie jednotlivých  výhľadov, priehľadov a snaha o vytvorenie jedného kompozičného celku.

 

PÔVODNÝ STAV

NÁVRH REALIZÁCIE

Plocha, ktorá je už tvarovo zadefinovaná, má predpoklady pre vytvorenie reprezentačného priestoru. Dominantou ústredného priestoru bude záhon v tvare elipsy, ktorý v sebe nesie symboliku tečúcej vody a je navrhnutý tak, aby svojou farebnosťou vynikal počas celého vegetačného obdobia. Súčasťou centrálnej plochy bude i pohľadový záhon za lavičkami.

 

Sústredili sme sa na vytvorenie pešej promenády, ktorá je lemovaná sprievodným trvalkovým záhonom. Celé územie sme zjednotili použitím zámkovej dlažby v teplých tónoch. Jeho neoddeliteľnou súčasťou bude dostatok mobiliáru na posedenie a smetných košov. Plochu je takisto potrebné doplniť o verejné osvetlenie, ktoré by okrem bezpečnostných dôvodov súčasne spríjemňovalo atmosféru vo večerných hodinách.

 

 

ĎALŠIE PROJEKTY

Máte otázky? Sme tu pre vás:

info@flor-art.sk

+421 903 903 948

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

FINANCOVANIE PROJEKTU